- Бренд STEFANPLAST
- Висота 16 см
- Довжина 50 см
- Категорія Вазони
- Колір Сірий
- Країна бренду Італія
- Матеріал Поліпропілен, Метал
- Об'єм 9,2 л
- Особливості Резервуар автополиву, З кріпленням
- Серія NATURAL
- Ширина 18 см
Елегантність форм і позачасова природність так характеризують колекцію Natural від Stefanplast.
Завдяки спеціальному стилістичному рішенню матеріал перетворюється на характерне плетіння, натхнене натуральними меблями.
З новими модними забарвленнями Ваш будинок завжди виглядатиме елегантним та квітучим.
Вазони із серії Natural від Stefanplast, виготовлені зі 100% поліпропілену, що переробляється.
Повністю виготовлені в Італії при повній повазі до довкілля.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stefanplast |
| Страна производитель | Италия |
| Цвет | Серый |
| Материал | Полипропилен |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вазон |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 160 см |
| Длина | 500 см |
| Объем | 9.2 л |
| Ширина | 180 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Категория | Вазони |
| Категорія (Hotline) | Вазони |
| Країна бренду | Італія |
| Особенности | З кріпленням, Резервуар автополиву |
| Серия | NATURAL |
Информация для заказа
- Цена: 819 ₴



