
Наклейка новорічна "Казка з Сантою, сніговиком та оленям" Chomik, 31х47 см
420 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5900779851948_5
+380 (93) 577-21-96
Лайф- +380 (50) 833-63-10МТС
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Коли наближаються різдвяні свята — новорічного декору багато не буває!
Декоративні двосторонні наліпки — це чудове рішення, якщо бажаєте, щоб різдвяна атмосфера завжди супроводжувала вас у святковий період.
Достатньо лише наклеїти яскраву прикрасу на обрану гладку поверхню, і добрий Санта, читаючи казку зі сніговиком та оленям, випромінюватимуть зимовий настрій навколо. Особливо вдало наліпка виглядатиме на скляній та дзеркальній поверхні.
При потраплянні світла прикраса заграє сяючими переливами завдяки блискіткам, якими вона покрита — казковий ефект забезпечено!
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків представлених на сайті залежно від технічних налаштувань Вашого екрану, а також, зважаючи на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chomik |
| Країна виробник | Китай |
| Вага виробу | 50 г |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина виробу | 2 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | новорічна наклейка |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Довжина | 400 |
| Кількість наклейок у наборі | 1 шт |
| Кріпити | клейка основа |
| Сфера застосування наклейки | ванна, вітальня, дитяча, кухня, передпокій, спальня, столова, туалет |
| Особливості | • двостороння наклейка з блискітками • контрастне поєднання кольорів (червоний, коричневий, білий, зелений, синій) • сяйливий ефект |
| Поверхня для нанесення | дзеркало, кахельна плитка, керамічна плитка, пластик, стекло |
| Поверхня наклейки | глянсова |
| Розмір наклейки (ШхВ) | 25х40 см |
| Розмір паковання | 31х47х0,3 см |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тематика изделия | Новий рік, Різдво |
| Упаковка | п/е пакет |
| Ширина | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴


